Hlavní stránka > Semináře > Kurz Poslušnost a spolupráce on-line

Kurz Poslušnost a spolupráce on-line

A je tu úplně nový kurz z mé dílny, zaměřený na základní cviky z poslušnosti, kde společně dopilujeme jednotlivé cviky a naučíte se, k čemu všemu jsou dobré nejen na place. Dalším tématem kurzu budou praktické dovednosti do běžného soužití se psem doma i venku na procházce. Naším cílem bude všechny cviky, hry a dovednosti pospojovat tak, aby jakýkoliv trénink byl ve znamení spolupráce a společného porozumění.

 Úkoly budou sestaveny tak, abyste jednak s pejskem pravidelně efektivně trénovali a jednak do tréninku zahrnuli všechna možná prostředí a situace. Také si vysvětlíme, jak pracovat s odměnami z okolí. Úkoly budou předem známy a to vždy na týden dopředu s tím, že budou samozřejmě individuálně přizpůsobeny konkrétnímu týmu. Každý z týmů dostane tabulku pro vyplnění svých splněných tréninků, bude samozřejmě možnost přidávat pravidelně dotazy a videa z Vašich lekcí ke kontrole a posouzení trenérovi, abyste včas věděli co a jak, měli rychlou zpětnou vazbu a z kurzu tak vytěžili maximum.

Některé úkoly budete moci plnit z domova a některé v přírodě :-)

 

Na výherce čekají opravdu hodnotné ceny, balíčky pamlsků a hraček, ze kterých bude mít radost každý pes a abychom neopomenuli i Vás, součástí výhry bude i malé překvapení pro psovody!

 

Hru povede Tereza Hladká

Těšíme se na Vás i Vašeho parťáka! :-)

Hra se týká celé ČR.

 

Pravidla hry:

 

1. Přihlásit se můžete jako single tým:

1 osoba + 1 pes

2. Přihlásit se můžete jako double tým:

2 osoby + 2 psi / 1 osoba + 2 psi

3. Každý úspěšně splněný úkol bude pro tým hodnocen body.

4. Kurz trvá od 1.5.2021 do 26.6.2021 Na konci budou zveřejněni vítězové a oceněni. Po celou dobu hry bude pro všechny přístupná tabulka s celkově získanými body.

5. Kurz bude probíhat v tajné skupině na Facebooku

 

Cena:

950,- Startovné za single tým

800,- členové JčPA

1400,- Startovné za double tým

1200,- členové JčPA

500,- divák

 

- Platební údaje získáte po přihlášení

 

Datum začátku semináře

01. 05. 2021

Cena

950 Kč (Divák: 500 Kč)

Přihláška na online seminář

Zobrazit znění o ochraně osobních údajů